• Pzt. – Cts: 7:00 – 19:00
 • 0530 082 27 47
 • info@massariesthetic.com
 • Dil:

 • SUGARING

  SUGARING NASIL YAPILIR?

  Kadın olmak, bedeninizde ve ruhunuzda özgürlük hissini yaşamanın en doğal hediyesi. Doğanın sunduğu bu eşsiz hediyeyi şımartmak ise her kadının hakkı. Geleneksel güzellik kavramlarını dilediği gibi yıkan, kendi tarzını yaratan kadınlar, mükemmel hissetmeye giden en kısa yolda Veet ile ilerliyor. İçinizden gelen doğal güzelliği iyi bir bakımla tamamlamaya ve tüylerinizi almak istediğinize karar verdiğinizde ise Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları size tüy almanın kolay ve modern yöntemini sunuyor. Ağda, diğer tüy alma yöntemlerinden daha uzun süre etki etmesi, kolay uygulanabilir olması ve tüy köklerini zayıflatması ile her zaman bir adım ileride. Üstelik zamanın hızlı aktığı şehir yaşamında kadınlar artık uzun süren geleneksel ağda uygulamaları yerine sir ağda bantları ile ev konforunda çok kısa bir sürede tüy alma işlemini kolayca yapabiliyor. Tüylerin yeniden uzama süresini arttırma etkisine sahip, gelişmiş formüle sahip sir ağda bantları ve doğru ağda yapma teknikleri ile siz de ev rahatlığında, çok kısa sürede tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

   

  Sugaring nedir?

  Uygulama kolaylığının yanı sıra kıl köklerini değil cildinizi besleyen formülüyle sir ağda, tüy alma yöntemleri arasında en popüler ürünlerden biridir. Adını aldığı “sir” kelimesi, İtalyanca mum, balmumu anlamına gelen “cere” kelimesinden türemiştir vegeleneksel çam sakızı ağdadan oldukça farklıdır. Çam ağacının reçinelerinden elde edilen ve bitkisel yağlarla kullanıma hazır hale getirilen bu doğal karışım, tamamen bitkisel olduğu için cilde zarar vermedenhijyenik ve sağlıklı bir uygulama sunar. İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı anda cildinizi tazeleyen sir ağda, geleneksel ağdanın aksine şeker içermez ve kıl köklerini zayıflatır .

   

  Sugaring çeşitleri nelerdir?

  Güzellik ve bakım trendlerini kendi ruh haline ve iç sesine göre belirleyen kadınlar, ağda yapmak söz konusu olduğunda da ciltlerinin sesine kulak veriyor. Cildinizi derinlemesine temizleyerek ölü derilerden arındıran sir ağda, bu nedenle farklı cilt tiplerine uyumlu özel formüllerle üretiliyor. Veet’in tüm cilt tiplerine uygun ağda bantları, Shea yağından gelen yumuşaklığı ve kırmızı meyvelerin hoş kokusunu teninizde hissetmeniz için tasarlandı. Hassas ciltlere bakım yapan badem yağı ve Mavi Kantaron Özünün mükemmel bileşimi ise ilk ağda deneyimini bile zahmetsiz ve tahrişsiz sonuçlandırmayı sağlıyor. Bacak, kol, koltuk altı, bikini ve yüz bölgesi için özel olarak üretilen formül ve şekildeki Veet Sir Ağda Bantları’ndan vücudunuzun farklı bölgelerine uygun olanı tercih edebilir, mükemmel sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.